Kolmapäev, 1. juuli 2015

Ma ikka veel armastan lõnga. Väga.


Nii see on: Ma ikka veel armastan lõnga. Väga. 

No aga muudmoodi ju ei saa, sest tema kohe tekitab selliseid tundeid.
Seda sinepikollast ma ihaldasin juba ammu, aga kui tellimiseks läks, siis ei söandanud kunagi võtta, sest kartsin, et värv ei ole nii nagu pildil.
Nüüd siis kuulutas mu leemiklõnga müüja, et ta peab alates 1. juulist dollari tugevnemise tõttu hindu kergitama ja siis ma enne kähku veel tellisin.
Kuna vahepeal tuli tutvusringkonnast üks rätisoov ja minu arust sellele inimesele sobivad sügistoonid, siis otsustasin, et ta küll saab oma soovi järgi halli räti, aga minu soovi järgi sellise sinepikarva räti ka. Üllatuseks!
Selle minu lemmiklõngaga on ju nii, et seda saab vaid 300 g kaupa tellida. No ja kuna ma esiti tahtsin seda kollast vaid teiste värvidega kombineerimiseks ja väikeses koguses, siis nüüd oli lõpuks ometi tellimist õigustav lõngavajadus  olemas. :)


Nüüd kus lõng kohal, meeldib mulle see värv sama palju kui pildil ja ausalt öeldes tekkis kole tahtmine seda veel ka DK kujul ja kampsunijagu soetada (siis juba paraku uute hindadega), et kududa selline iludus nagu Channel Cardigan. Aga no olgem realistlikud - päris kõike ikka ei saa, mida tahaks. Ja no, kas mul siis vähe lõnga kodus ootel!

Kui nüüd rätiplaan ei muutu, siis saab sellest kolmnurkne haapsalu sall. Tahaks Aasa sallide raamatust õlelillemustri kolmnurka jooksma panna. Ei tea, kas saan hakkama. Pusserdan. :) Väga põnev on.


2 kommentaari:

  1. Truu (lõnga ja kudumise) armastaja!
    Ja mis mustri sättimisega toimetulekusse puutub, siis .... oled varemgi sättinud, saad kindlasti ka nüüd hakkama!

    VastaKustuta
  2. Väga armas lugemine ja tõepoolest imeilus värv.

    VastaKustuta