Esmaspäev, 31. august 2015

Sinilillerätt valmis

Nüüd on sellest juba nädalapäevad, kui sinilillerätt valmis ja pildilegi sai, aga kirjutada temast pole veel tuju olnud. No ikka ei saanud selline nagu oleks tahtnud, aga enam uuesti ka teha ei jaksanud. Isu ei olnud. Sai siis selline nagu sai. Lihtne. Ilma suurema originaalsuseta.


Ilus lihtne rätt. Sinilillemuster oma siiruses.
Kuna aga tahtsin äärepitsiga muud saavutada, siis olen seni rahulolematu.

Veidi kahetsen, et eelmises postituses näidatud versiooni üles harutasin.
Veidi rohkem kahetsen, et ei kudunud vahepeal kujundatud teist äärepitsi. Siin proovitükk:Sinilillemustrit armastan aga siiani. Ehk siis kunagi uus katse ja esialgse idee õnnestunud realiseeriminegi. Elame näeme.

Rohkem fakte Ravelrys.
***
Liebe Anneli, nachdem ich dich mit den Bilden im letzten Post ganz gemein irre geführt habe, hier mal nach langer Zeit wieder auch der Inhalt auf Deutsch.

Da ich mit der Borte unzufrieden war, habe ich die erste Version des Leberblümchentuches bis zum Mittelteil aufgeribbelt. Danach habe ich weiter an der Randspitze gearbeitet und versucht meine Vision zu realisieren bis ich irgendwann keine Lust mehr hatte. Habe leider nicht das Ergebnis erzielt, das ich erhofft habe. Das Tuch ist irgendwie zu einfach geworden. Ohne  Originalität.

Ich bedauere ein wenig, dass ich die erste Version aufgeribbelt habe.
Ich bedauere ein wenig mehr, dass ich nicht die andere Randspitze (siehe zweites Foto oben) gestrickt habe. 
Vielleicht stricke ich das Tuch ja irgendwann wieder und schaffe es sogar meine ursprüngliche Vision zu realisieren. :)
Das Leberblümchenmuster in ihrer Einfachheit und Heiterkeit gefällt mir nämlich immer noch sehr.

5 kommentaari:

 1. Minu meelest on äärepitsis originaalsust küll, huvitav muster!

  VastaKustuta
 2. Seekord siis sedamoodi ja tulemus on väga armsalt ilus! Teine kord teistmoodi. Ära kahetse tehtut, elu läheb edasi. ;) K.

  VastaKustuta
 3. Just nagu isegi ütlesid ... kui uus sinilillede kudumise soov tärkab, on jälle võimalus asjale loovalt läheneda ning realiseerida uusi mõtteid! Aga ka see rätik on väga ilus ning värvi ja mustri kombinatsioon tekitas mulle .... mõnusa, maitsva küpsise isu! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :)))
   Nüüd on nii, et iga kord kui ma seda rätti näen, on esimene mis pähe tuleb: Küpsis! :)

   Kustuta